BURBERRY MR. BURBERRY EAU DE TOILETTE 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:5045456747685

Çmimi:
€79,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eau De Toilette Mr. Burberry është një interpretim intensiv i origjinalit Mr. Burberry. Aroma kap thelbin dhe parashikimin e Londrës gjatë natës. 

Një aromë e ngrohtë, sensuale dhe e pjesshme me fletë të freskëta dhe aromatike të dragoit dhe qetësues, kanellë me aromë, të shtresuara delikatesisht në një patchouli të pasur me një bazë të qelibarit dhe vetiverit të tymosur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë