MOSER HAIR DRYER WAHL 1600W | THARËSE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:4015110009207

Çmimi:
€57,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
  • Kjo tharrëse flokësh kompakte dhe me peshë të lehtë 1600W, është ideale për shtëpi si dhe për udhëtim
  • Dy ndërprerës të nxehtësisë dhe dy ndërprerës të shpejtësisë ju mundësojnë që të mund të rregulloni llojin specifik të stilit të flokëve
  • Flokë të stiluara fantastike për rezultate të qëndrueshme
  • Përqëndruesi i prizës e drejton ajrin në atë mënyrë që të kufizohet fluturimi i flokëve si dhe mundëson një përfundim të zbutur.

  • Bashkangjitja e difuzerit butësisht i rritë kaqurrelet derisa ju jeni duke i tharrë flokët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë