MOSER HAIR DRYER EDITION PRO 1900W | THARËSE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:4015110013075

Çmimi:
€58,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E fuqishme për tharje të shpejt dhe stilim individual.

PROFESIONALE:
E fuqishme për tharje të shpejt dhe stilim individual.

SISTEMI I KOMPRESORIT:
Më shumë energji duke iu falenderuar kapacitetit të ajrit prej 10% me zhurmë të ulët të zakonshme.

QËNDRUESHMËRIA:
Motor AC – kolektor me jetë-gjatësi, termostat për siguri si dhe filter të lëvizshëm të çelikut për nevoja ekskluzive profesionale.

E FUQISHME:
2 shpejtësi, 2 nivele të nxehtësisë. Butoni për ftohje është i ndarë nga butonat për shpejtësi dhe për nxehtësi.

FRESKIA:
Prizë profesionale me OVER HAIR SYSTEM.

KABLLI:
2.8m kabëll profesional me mbajtëse për të lidhur kabllin.

INKLUZIVE:
2 priza profesionale (flokë të gjata/standard) me Over-Air-System.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë