MOSER CHROMSTYLE PRO HAIR CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110013884

Çmimi:
€129,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Prerje e fuqishme duke iu falenderuar precizitetit të lartë teknologjik të mprehjes “E prodhuar në Gjermani”.

BRISK RROJE MAGJIKE:
Profesionale, çelik i shkallës së lartë, brisk rroje me metal me veçori të rregullimit të gjatësisë së prerjes 0.7 – 3 mm. Ofron prerje të fuqishme duke iu falenderuar precizitetit të lartë teknologjik të mprehjes “E prodhuar në Gjermani”.

NDRYSHIM I SHPEJT:
Seti me largim të lehtë të briskut të rrojes lejon qasje të lehtë në pastrimin e saj si dhe lehtësi në ndërrimin opcional të setit të briskut të rrojes All-in-One.

PROFESIONAL:
Veprim me/pa kordon elektrik, mbushet me energji për 60min, shumë efikas dhe i qëndrueshëm Li-Jon bateri pa efekte të memories. Bateria ka veprim kohor deri në 90min.

ENERGJI TË VAZHDUESHME:
Motor i kontrolluar nga çipi për fuqi prerëse të vazhdueshme pa marr parasysh nivelin e mbushjes së baterisë apo llojit të flokëve.

SISTEMI INFORMATIV AKUSTIK:
Tone të sinjaleve të ndryshme për fillimin e mbushjes dhe mbushjen e plotë. Me vërejtje akustike për të parandaluar gërryerjen e lartë (mbrojtje nga mbingarkesa).

SISTEMI INFORMATIV OPTIK:
Tregues optik për nivelin dhe statusin e mbushjes së baterisë.

INKLUZIV:
4 lloje krehërish të bashkangjitur 3, 6, 9, 12 mm, mbajtës për mbushje, me konsumim të efektshëm të energjisë të  transformatorit mbushës, brushë për pastrim, vaj.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë