MOSSER BLACK HAIR CLIPPER 1400-0087 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110011828

Çmimi:
€38,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brisk rroje çeliku me bazë precize STAR BLADE “E prodhuar në Gjermani”.

STAR BLADE:
Brisk rroje çeliku me bazë precize STAR BLADE “E prodhuar në Gjermani”.

E ndryshueshme:
Rregullimi MultiClick® i gjatësisë me 5 pozicione 0.7 - 3 mm.

I fortë:
Motor i ri, i qetë dhe i fuqishëm me armaturë osciluese që paraqet performancë 50% më të lartë.

Përfshihen:
1 krehër variabil 4 - 18 mm, furçë pastrimi, vaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë