MEXX PARFUME FOR WOMEN EDT 20ml & BODY LOTION 50ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614226770080

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mexx Woman është një parfum që e nxjerr në pah feminitetin. Aroma e pranon se përdoruesi i saj është një grua moderne me vetëbesim të bollshëm.

Qoftë në punë ose në lojë, ju mund të theksoni anën tuaj dominante femërore me këtë parfum.

Për hijeshi femërore

Mexx Woman është e bazuar në aroma të shumta që krijojnë një qëndrim frymëzues për jetën.

Aroma ndjehet e re dhe moderne, dhe i jep hijeshi dhe stil përdoruesit të saj. Kjo aromë mund të përdoret në çdo rast dhe krijon një opinion optimist për jetën nga dita në ditë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë