MEXX ICE TOUCH PARFUME FOR WOMAN EDT 15ML & SHOWER GEL 50ML | SET PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614226769985

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Seti dhuratë Mexx Ice Touch Woman përmbanë:

 • Parfum Mexx Ice Touch Woman 15 ml
 • Xhel dushi Mexx Ice Touch Woman 50 ml

E dizajnuar për gratë e moshës 25-40 vjeç që pëlqejnë aromat e freskëta, janë optimiste, e që kanë shumë dashuri për familjen dhe miqtë e tyre.

Ndaloje momentin. Koha juaj është tani. Vera sjell ditë plot me aventura të paharrueshme, aroma e Mexx Ice Touch Woman do të mbaj të gjitha momentet magjepsëse që i japin ditës tuaj një prekje unike. Koha juaj është tani, kështu që pse të mos shijoni freskinë dhe lumturinë. Aromat e Mexx Ice Touch rigjallërojnë shqisat me fuqi freskuese. Janë aromat e ndjenjave intensive. Ftohtësia freskuese dhe tërheqëse ngjason me copat e akullit që shkrihen në lëkurën e nxehtë dhe të gjitha shqisat zgjohen.

Aroma e piperit rozë, agrumeve dhe manaferrës përmirësohet nga lulet dhe nenexhiku i ftohtë. Baza është krijuar nga Ambra e kombinuar me mjedër dhe një prekje të lehtë të kedrit, në mënyrë që një përshtypje freskuese e gjithë aromës të bie në sy.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë