MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK LIQUID LIPSTICK 65 5ml | SHKËLQYES PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:3600531469498

Çmimi:
€10,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Buzëkuq i lëngshëm nga Maybelline Super Stay Matte Ink™ ju jep një grim mat pa të meta në një sërë nuancash të plota.

Tepër perfekte, krejtësisht intensive. Buzëkuq i qëndrueshëm deri në 16 orë nga Maybelline New York's Super Stay Matte Ink™! Ky buzëkuq i lëngshëm mat me pigment të lartë përmban një aplikues unik me të hollë për aplikim sa më të saktë. Formula jonë është afatgjatë dhe jep një përfundim mat pa të meta deri në 40 nuanca, duke filluar nga buzëkuqi klasik i kuq deri tek nuancat nude dhe të theksuara. 

 1. Aplikoni buzëkuqin në qendër të buzës së sipërme dhe ndiqni konturën e buzëve.
 2. Aplikoni buzëkuqin e lëngshëm në të gjithë buzën e poshtme.
 3. Lëreni produktin të thahet.

Këshillë: Për heqje të lehtë, përdorni me heqësin e buzëkuqit SuperStay Eraser të Maybelline.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë