MAYBELLINE SUPER STAY FUNDATION ACTIVE WEAR 32 30H 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3600531632496

Çmimi:
€13,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mposhtni kohën me performancë deri në 30 orë me këtë pudër të lëngshme që ndihet e lehtë dhe që e lejon lëkurën të merr frymë. Është rezistente ndaj transferimit, rezistente ndaj ujit dhe rezistente ndaj djersës. Kur bëhet fjalë për një bazë me pigment të lartë dhe me një dukje natyrale, kjo pudër e rehatshme mat transformon pamjen e lëkurës tuaj.

Përmban një formulë pa vaj që nuk mbyll poret dhe është testuar nga dermatologët.

Për të gjitha llojet e lëkurës.

Përfitimet

 • Pudër me mbulim të plotë, që vendos standarde të reja me jetëgjatësi deri në 30 orë.
 • Pudër aktive: rezistente ndaj transferimit, rezistente ndaj ujit dhe rezistente ndaj djersës.
 • Fitoni një dukje mat, e cila barazon dhe fshehë papërsosmërit të lëkurës.
 • Kjo pudër rezistente ndaj transferimit me pigment të lartë rrëshqet mbi lëkurë dhe lë një dukje të lehtë, mat që zgjat gjithë ditën.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni butësisht dhe në mënyrë të barabartë për një rezultat të përsosur dhe afatgjatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë