MAYBELLINE SUPER STAY FOUNDATION 24H 30 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3600531401993

Çmimi:
€11,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arritni një çehre të përsosur me Fondacionin e Lidhjeve Supertay 24H të Maybelline; një ngjyrosje të lartë, me ngjyra të plota dhe me një përfundim të butë mat.

Duke u përzier në mënyrë të përsosur mbi lëkurë, formula e lehtë minimizon shfaqjen e papërsosmërive, ndërsa jep ngjyrën natyrale në kërkim për një bazë të butë, madje edhe kozmetikë që qëndron në vend për të gjithë veshin e ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë