MAYBELLINE MASCARA THE COLOSSAL VOLUME BLACK 100% 10.7ml | MASKARË PËR QERPIKË

Zbritje 13%
Uni CosmeticsKodi:30174931

Çmimi:
€6,49 €7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ofroni qerpikëve tuaj mega-vëllim të menjëhershëm.

Në vetëm një mbulim të mega-brushës, qerpikët tuaj mbushen me deri në 9x më shumë vëllim!

Formula e kollagenit e shton vëllimin e kollagenit në mënyrë dramatike.

E aplikuar nga MegaBrusha e jonë e madhësisë së madhe, edhe qerpikët më të shkurtër do të arrihen për një mbulim të përkryer dhe vëllim të jashtëzakonshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë