MAYBELLINE MASCARA THE COLOSSAL LONGWEAR (BLACK) 10ml | MASKARË PËR QERPIKË

Zbritje 44%
UNI CosmeticsKodi:30166974

Çmimi:
€4,49 €7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maybelline The Colossal 36h Longwear Mascara u jep qerpikëve tuaj një volum kolosal.

Formula e tij është rezistente ndaj transferimit dhe njollave, përveç që është i papërshkueshëm nga uji.

Për më tepër, ngjyra e saj ekstra e zezë do t'i bëjë sytë tuaj të spikasin dhe me të gjithmonë mund të realizoni një pamje më të thjeshtë apo më të guximshme dhe magjepsëse. Mjafton të aplikoni vetëm një shtresë rimel ose disa shtresa për një efekt më voluminoz dhe të dendur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë