MAYBELLINE MASCARA THE COLOSSAL GO EXTREME LEATHER BLACK PERFECTO 9.5ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:30114319

Çmimi:
€7,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maybelline Volum'Express kolosale shkoni ekstreme! Lëkurë e Zezë është një bojë për vetulla që jep vëllim maksimal.

Një furçë e profilizuar posaçërisht ju lejon të arrini efektin e trashjes së fortë dhe thellësisë më të madhe të mundshme të zezë në qerpikët.

Nuk krijon gunga, saktësisht i ndan qerpikët.

Këshillë: Për rezultatet më të mira kur aplikoni, lëvizni furçën në bazën e qerpikëve.

Ngjyra e zeze, Vëllimi: 9.5 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë