MAYBELLINE MASCARA LASH / CILS SENSATIONAL FULL FAN EFFECT VERY BLACK 9.5ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:3600531143459

Çmimi:
€7,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskara Lash Sensational® Washable. Kjo formulë e lëngshme dhe freskët i kapë qerpikët nga rrënja deri tek maja duke krijuar një efekt të plotë të freskisë.

Brusha ekskluzive freskuese me 10 shtresa të qimeve i sjell në pah qerpikët për një efekt të plotë senzacional.

E testuar nga oftalmologu. E përshtatshme për përdoruesit e thjerrëzave.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë