MAYBELLINE MASCARA THE COLOSSAL GO EXTREME (VERY BLACK) 9.5ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:30108387

Çmimi:
€7,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maybelline the Colossal Go Extreme! Bojë për vetulla Volum 'u jep atyre trashje ekstreme me një goditje të vetme me furça, pa ngjitur dhe pa gunga.

Falë formulës me një sasi të shtuar të kolagjenit, qerpikët fitojnë një vëllim kolosal.

Furça e parë me profil të dyfishtë saktësisht i ndan qerpikët dhe u siguron atyre vëllim të rritur.

Produkt i ri dhe origjinal. Vlen për 6 muaj nga hapja e parë.

Ngjyra e zezë, Vëllimi: 9.5 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë