MAYBELLINE MASCARA LASH SENSATIONAL LUSCIOUS WITH OIL BLEND (VERY BLACK) 9.5ml | MASKAR PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:3600531320065

Çmimi:
€7,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

About

Lash Sensational® Luscious Washable Mascara. Volumizing formula is infused with precious oils for softer, denser lashes.

Benefits

Exclusive fanning brush with ten layers of bristles reveals layers of lashes for a sensational full-fan effect. Ophthalmologist tested. Suitable for contact lens wearers.

How to use/apply

Step 1. Sweep the Fanning Reservoir Brush from the root to tip of lashes. Step 2. Use the narrow tip to easily reach the tiniest lashes. Step 3. Do not let mascara dry in between coats. Step 4. Easily remove mascara with Maybelline Expert Eyes® 100% Oil-Free Eye Makeup Remover.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë