MAXFACTOR MASCARA CALORIE VOLUME BLACK 2000 9ML | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:50671304

Çmimi:
€8,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eleganca është e përjetshme. Për më shumë se dy dekada, kjo ngjyrë klasike për qërpikë ka qenë një favorite e grimerëve.

Deri në 300 % më shumë vëllim për qërpikët tuaj.

Zgjedhje e mirë për femrat që kanë sy të ndjeshëm dhe mbajnë thjerrëza. Thahet shpejtë dhe nuk grumbullohet. Nuk ka aroma artificiale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë