EVA E-LINE REPAIR MASK 200ML | MASKË PËR RIPARIM TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261170309

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Repair Mask vepron në thellësi nga jashtë duke sjellur shëndet dhe energji tek floku që është i tharë, i dehidratuar dhe pa jetë. Formula e tij e penetron kutikulën dhe e ushqen nga brenda, duke sjellur energji dhe shëndet tek floku i tharë.

Përfitimet 

  • Maskë ushqyese.
  • E lanë flokun nga jashtë.
  • Vepron thellë duke e penetruar kutikulën dhe duke e ushqyer atë nga brenda.
  • Sjellë energji dhe shëndet tek floku i tharë, i dehidratuar dhe pa jetë.
  • I sjellë flokëve shkëlqim intenziv.

PËRBËRËSIT AKTIV

Ekstrakt të kakaos. Ky përbërës sjellë fuqi, butësi si dhe shkëlqim tek flokët e trasha dhe voluminoze.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë