SKINCARE OPTIONS IPS BRIGHTENING SKIN CORRECTOR | MAKINËN PËR NDRIQIM TË LËKURES

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911806

Çmimi:
€249,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Rimodeloni tiparet e fytyrës suaj si dhe detoksifikoni lëkurën tuaj me anë të kësaj makine.

Funksionet kryesore: 

  1. Rimodelim - efekti ultrasonik i masazhimit stimulon lëvizjen e qelizave, nxit regjenerimin e kolagjenit, nxit qarkullimin e gjakut si dhe mundëson rigjallërimin e lëkurës. Vibrimi ultrasonik me frekuencë të lartë arrinë pjesën yndyrore dhe përshpejton lëvizjen e sajë, duke i ndihmuar të tretet më shpejtë si dhe duke larguar entjen në fytyrë pa asnjë efekt anësorë.
  1. Ushqim - me rritjen e depërtueshmërisë së citodermit, Ultrasoniku rrit thithjen e produkteve të kujdesit të lëkurës duke mundësuar që lëndët ushqyese të futen thellë në lëkurë.
 1. Detoksifikim - Përmison mirkro-qarkullimin, largon helmet nga trupi përmes sistemit limfatik, përmison gjendjen e PH në fytyrë me anë të ekuilibrimit të vajit dhe hidratimit të lëkurës.
Mënyra e përdorimit: 
  • Pastroni fytyrën para se të filloni me punën me makinë.
  • Aplikoni produktet tuaja për kujdesin e lëkurës në fytyrë/trup.
  • Me anë të lëvizjeve të ngadalshme masazhoni fytyrën.
  • Për të arritur rezultatet e dëshiruara, shtypni lehtë makinën në pjesën ku dëshironi të largoni yndyrën, rrudhat si dhe mbajeni në atë zonë për një kohë më të gjatë.
 • Pas përfundimit të masazhës, pastroni mbetjet e produkteve të aplikuara të lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë