GEMEI GM HAIR CLIPPER 6001 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952260010

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E lehtë për shumë lloje të stileve, e përdorshme për çfardo moshe.

1. E lehtë për shumë lloje të stileve, e përdorshme për çfardo moshe
2. Me siguri të kokës prerëse të importuar, pastrim i veçantë dhe i butë i prerjes
3. Me dizajn të adoptuar, zhurmë të ulët gjatë funksionit
4. Dizajni i strukturuar menqur e bën prerjen e flokëve në shtëpi edhe më të lehtë
5. Forma ergonomike dhe ngërthimi me prekje të butë e bën prerësen elektrike të flokëve të lehtë për mirëmbajtje
6. Me 4 nivele të sigurisë së krehërit të rrojes: 3/6/9/12 millimetra

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë