MAC STUDIO MINERALIZE NC20 30ml | PUDËR E LËNGËT MË POMPË

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911311

Çmimi:
€39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një kombinim i pluhurave në këtë krem-gell emulsion formulë krijojnë një efekt të turbullimit optik që praktikisht zvogëlon papërsosmëritë dhe linjat e imta për një ton më të barabartë.

Dritë-reflektuese, përfundim i natyrshëm i satenit dhe mbulimi i lehtë në të mesëm e bën lëkurën të duket e rafinuar, revitalizuar dhe rifreskuar me një pastërti të re, të ndezur butësisht nga brenda.

SPF 15 shton detajin e fundit perfekt të mbrojtjes nga dielli.

Karakteristikat e kompleksit multi-mineral M·A·C , gjalpë shea dhe vitamina E.

Pretendimet dhe përfitimet kyçe 

   • Me qëndrueshmëri të gjatë
   • Ofron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë
   • Menjëherë largon linjat dhe rrudhat
   • Ofron shkëlqim të menjëhershëm
   • Ofron ngjyra të qëndrueshme
   • Ofron spektër të gjerë UVA / UVB SPF 15
   • Testuar nga dermatologu
   • Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë