MAC STUDIO FIX FLUID NC30 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:773602103508

Çmimi:
€32,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me qëndrueshmëri të gjatë, 24 orë.

Ne e vendosim MAC Studio Fix Fluid SPF 15 për testim përfundimtar për të parë sa gjatë qëndron dhe, jo çuditërisht, formula ka qëndrueshmëri përplot 24 orë të tëra! Kjo bazë moderne e kombinon përfundimin mat si dhe mbulimin ndërtues prej nivelit mesatar deri në atë të plotë me spektër të gjerë të mbrojtjes SPF 15 (Faktori për mbrojtje nga rrezet e diellit).

Aplikohet, ndërton dhe mbulon në mënyrë të lehtë dhe të barabartë përderisa e kontrollon shkëlqimin.

E rehatshme si dhe me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, ndihmon për të minimizuar dukjen e poreve si dhe të metave të tjera në fytyrë, duke i sjellur lëkurës butësi dhe një pamje me përfundim të mirë.

Pretendimet dhe përfitimet kyçe 

  • Me qëndrueshmëri të gjatë, 24 orë
  • Redukton dukjen e poreve
  • Kontrollon vajin dhe shkëlqimin
  • Nuk thahet
  • Për të gjitha llojet e lëkurës, posaçërisht lëkurën e yndyrshme
  • Sjellë ngjyrë të qëndrueshme dhe të vërtetë
  • Nuk krijon vijezime
  • Nuk ngurtësohet

  • Është e hijshme për të bërë foto

Përdorimi

Gjithmonë përdoreni në lëkurën mirë të hidratuar dhe të pregatitur me brushën 132 Duo Fibro Foundation, për një fytyrë pa të meta! Së pari, aplikoni produktin tek qendra e fytyrës (apo aty ku dëshironi që të keni mbulim më të madh), pastaj përdorni brushën për të grimosur në sipërfaqet e jashtme të fytyrës tuaj. Ndihmë: Provoni që të përzieni Studio Fix Fluid me hidratuesin apo vajin e juaj të preferuar për të krijuar përfundim më të dukshëm që shkëlqen.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë