ALLURE METALLIC HAIR CLIPS 1x12pcs | KAPËSE METALI PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:MA21

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kapëset tona profesionale për sallone, me cilësi të lartë, janë shumë të besueshme.

Kapëset shërbejnë për lloje të ndryshme të modelimeve me flokë dhe, gjithashtu, janë aksesorë të mrekullueshëm.

Janë rezistente ndaj ndryshkut, kanë peshë të lehtë, por janë shumë të fuqishme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë