LOVIGO WEFT NATURAL HAIR STRAIGHT WHITE 60cm 100g | FLOKË NATYRALE ME KAPËSE

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000347

Çmimi:
€99,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Lovigo - flokë me qepje apo me kapëse, natyrale, të cilat kanë formë të drejtë dhe janë me nuancë bjonde. Gjatësia e tyre është 60cm, ndërsa pesha është 100g.

Linja e re nga Lovigo për flokë shtesë, e krijuar në bashkëpunim me stilistët më të mirë botëror, zgjedhin vetëm më të mirën për klientët e tyre. Linja e re me sistem të fijeve të trashësisë së njejtë nga lart-poshtë, karakterizohet nga cilësia e lartë e flokut.

Vetëm me linjën e re nga Lovigo, ju mund të zgjasni flokët ose t'i plotësoni ato, me trashësi të njejtë, nga rrënja deri tek maja.

Ato janë 100% natyrale nga flokët e njeriut.

Nuk nevojitet ngjitës, rruaza apo pajisje për shkrirjen e keratinës/silikonit, për të realizuar zgjatjen e flokëve. Stilisti i juaj i flokëve do t’i kapë ato me kapëse për flokë apo do t'i qepë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë