LOVIGO WAX REMOVAL PAPER 100M | LETËR DEPILIMI

Zbritje 41%
Uni CosmeticsKodi:725272745625

Çmimi:
€3,49 €5,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shirit depilues në rrotull prej 100 metrash, në pëlhurë jo të dendur (TNT) me cilësi dhe trashësi të shkëlqyeshme për një heqje efektive të dyllit.

Ideale për t’u përdorur me dyllëra të tretshëm në yndyrë.

Certertifikohet për kontakt me lëkurën.
Gjerësia: 7 cm - Formati: 100 m

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë