LOVIGO NATURAL VIRGIN WIG DARK BROWN 30cm 150g | PARUKE NATYRALE E VIRGJËR

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000356

Çmimi:
€139,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për shkak se flokët janë 100% të virgjëra/natyrale, çdo lloj i trajtimit është i mundshëm: ngjyrosja, hijezimi/shatiri, bërja e flokëve permanente, stilimi etj.

Lovigo - paruke, virgjine/natyrale, të cilat kanë formë valë-valë dhe janë me nuancë kafe të errët. Gjatësia e tyre është 30cm, ndërsa pesha është 150g.

Linja e re nga Lovigo për paruke, e krijuar në bashkëpunim me stilistët më të mirë botëror, zgjedhin vetëm më të mirën për klientët e tyre. Linja e re me sistem të fijeve të trashësisë së njejtë nga lart-poshtë, karakterizohet nga cilësia e lartë e flokut.

Ato janë 100% të virgjëra/natyrale, janë të pa-ngjyrosura dhe të patrajtuara me kemikale. Për shkak se janë të tilla, çdo lloj i trajtimit është i mundshëm: ngjyrosja, hijezimi/shatiri, bërja e flokëve permanente, stilimi etj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë