LOVIGO HAIR STYLIST APRON (WHITE) | PËRPARËSE PËR PROFESIONIST

UNI CosmeticsKodi:8680422592752-WHITE

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Përparëse Lovigo për profesionistë, e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë.

Materiali është rezistent ndaj ujit dhe kimikateve, ndërkohë që është shumë i rehatshëm. Flokët nuk ngjiten në përparëse.

Dizajni ofron një pamje të pastër dhe profesionale për sallonin tuaj. Kjo përparëse i përshtatet të gjitha formave dhe madhësive të trupit.

Përmasat: 73cm x 63cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë