LOVIGO HAIR EXTENSION IRON MACHINE | MAKINË PËR ZGJATJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:725272745731

Çmimi:
€15,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë me anë të së cilës mund të vendosni shtesat e flokëve.

Përshkrim: 

  • Linja e energjisë 2.5m.
  • Konsumi i energjisë: 25W.
  • Lloji: temperatura konstante, kokë e sheshtë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sistemeve të zgjatjes së flokëve.
  • Pesha të lehta, dizajn ergonomik, ngrohje të shpejtë.

  • Pllaka profesionale të ngrohjes, ngrohje në mënyrë të barabartë dhe jo e lehtë për t'u ngjitur.

 

Si të përdorni: 

  • Filloni ndarjen e flokëve të klientit nga poshtë lart.
  • Futni shabllonin tek rrënja për të mbrojtur kokën nga nxehtësia.
  • Përdredhni fijet për të lehtësuar vendosjen e shtesave
  • Vendose shtesat me kujdes nën flokët e klientit, duke i mbajtur me një dorë.
  • Vendoseni mjetin nën flokë

  • Shtrengoni butësisht për rreth 3 sekonda për të shkrirë dhe për të lyer ngjitësin çdo fije flokësh.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë