LOVIGO CERAMIC HAIR CURLING IRON 1x4pcs (9-18mm / 19-25mm / 32mm & 25mm bead) | FIGARO PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:7252727457554

Çmimi:
€38,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arrini stilet elegante dhe simpatike të flokëve me këtë figaro. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve që i bën ato të duken shumë tërheqëse.

 • Tensioni universal: 100-240V 50/60 Hz Fuqia: 85W
 • Ngrohet për tre minuta
 • Përmasat: 9-18m / 19-25mm / 32mm & 25mm bead

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë