LOVIGO CERAMIC HAIR STRAIGHTENER IRON & WAVE (L / M / S & FLAT PLATE 4in1 | DREJTUESE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:725272745618

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
 • 4-në-1 drejtuese për flokë e cila përmbanë pllakat L - valë,  M - valë, S - valë dhe pllakat e sheshta.
 • 1.5-inç pllakë qeramike e veshur me turmalinë, ngrohje në mënyrë të barabartë; PTC ngrohës, ngrohje të shpejtë, kujdes flokësh, mund të mbrojë flokët nga dëmtimi.
 • 4 temperatura të rregullueshme: 160 °C, 180 °C, 200 °C, 220 °C. Ju mundëson të rregulloni temperaturën sipas nevojës tuaj.
 • Pjesa e përparme poshtë drejtueses posedon dizajn të shkëlqyeshëm izolues, që është e përshtatshme për të vepruar me dorë.
 • Posedon kabllo që është lehtë e manovrueshme në 360 shkallë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë