L'OREAL TRUE MATCH FOUNDATION VANILLA 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3600522862390

Çmimi:
€17,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Formula e re përmbanë 3 shtues të ri të hijeve për hijezim që i afrohet precizitetit. Pigmentet e perfeksionuara të lëkurës dhe tekstura kremoze ultra e rrëshqitshme sjellin përfundim homogjen.

Madje edhe përshtatje më të madhe të ngjyrës, dhe lëkurë me më shumë shkëlqim dhe rrezatim sesa më parë. Qëndrueshmëri më të gjatë dhe me më shumë rehati.

E vetmja që mund të shihni është lëkura në formën më të mirë të saj.

Si ta aplikoni: 

  1. Filloni me fytyrën të pastruar, të tonuar dhe të hidratuar mirë.
  2. Aplikoni primerin Studio Secrets tek fytyra e juaj.
  3. Aplikoni True Match Foundation në fytyrën tuaj. Filloni me zonën T dhe në lëvizjen rrotulluese, mundohuni të arrini atë që e dëshironi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë