L'OREAL REVITALIFT DAY HYDRATING CREAM 50ml | KREM MBROJTËS PËR LËKURË

Uni CosmeticsKodi:3600520160764

Çmimi:
€16,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një formulë e re që ul llojet e ndryshme të rrudhave (horizontale dhe vertikale). E pasuruar me Pro-Retinol™ të avancuar, me një përbërës kundër rrudhave dhe Fibroelastil, një kombinim i cili tendos lëkurën dhe i jep asaj më shumë tonus.

REZULTATI: hidraton në cast dhe përforcon tonusin e lëkurës. Pas një jave, lëkura është 11% më e tendosur. Pas 4 javësh, rrudhat janë pakësuar (në ballë -26%, rreth syve -14%, mes hundës e buzëve -14%, rreth buzëve -15%).

PËRDORIMI: Aplikojeni çdo mëngjes në të gjithë fytyrën dhe në gushë. Për një efektshmëri më të lartë, përdorni REVITALIFT për natën dhe kremin për hidratim rreth syve.

E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.

Rekomandohet për moshën 40-50 vjeçare.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë