L'OREAL RETOUCH MAGIC 02 DARK BROWN SPRAY 75ml | SPREJ PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:3600523192878

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Magic Retouch fsheh thinjat dhe rrënjët në vetëm një spërkatje të shpejtë - kur, ku dhe si do që ju nevojitet.

Mikro-difuzori i saktë shënjetron me saktësi thinjat dhe pigmentet e pasura me ngjyra ju japin mbulim të kombinuar në mënyrë perfekte.

Përdorimi:

Transformoni thinjat menjëherë me një aplikim të lehtë.

 • Mbajeni sprejin 10-15 cm nga flokët dhe spërkatni lehtë rrënjët.
 • Lëreni 1 minutë të thahet përpara se të arrini pamjen tuaj perfekte.

Produkti zgjat derisa të lahet me shampo dhe nevojitet vetëm një sasi e produkti për të arritur pamjen e dëshiruar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë