L'OREAL INFAILLIBLE FOUNDATION 24h 235 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3600523614530

Çmimi:
€17,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Prezantimi i pudrës sonë të re për përdorim të gjatë. Deri në 24 orë pudra Fresh Wear ofron mbulim mesatar deri në të plotë, i cili zgjat gjithë ditën dhe lejon lëkurën të marrë frymë.

Tre absorbuesit e vajit të formulës i rezistojnë djersës, ujit dhe transferimit.

Pudra ultra i hollë vendoset pa problem për të dhënë një lëkurë të freskët dhe të shëndetshme që zgjat.

Nuanca është e qëndrueshme dhe përzihet në mënyrë të barabartë, kështu që grimi juaj të duket i freskët gjatë gjithë ditës.

Jo komedogjen dhe i formuluar me SPF, ky krem është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë