L'OREAL FOUNDATION INFALLIBLE TOTAL COVER 24HR 306 30ML | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:071249335413

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Fitoni një mbulim të plotë për 24 orë rresht me një ndjenjë të lehtë dhe përfundim natyral.

Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për të mbuluar pikat e errëta, njollat, plagët dhe hiperpigmentimin duke dhuruar një ngjyrë të përsosur të lëkurës.

Baza full coverage është e formuluar me pigmente të plota për një mbulim të plotë dhe është e pasur me Alliagel.

Formula rrëshqet dhe ndjehet e freskët gjatë tërë ditës duke krijuar një kavanac të përsosur për një aplikim të pa të metë të grimit.

Rehati të tërë pa pikë shkëlqimi. Mbulim të përsosur.

Përfitimet: 

  • Një rezultat mat i cili zgjat deri në 24 orë.
  • I testuar klinikisht, rezistent ndaj ujit si dhe ndaj avullit.
  • Rehati të tërë pa pikë shkëlqimi. Mbulim të përsosur.
  • I lehtë për t'u aplikuar si dhe zvoglon shfaqjen e shkëlqimit deri në 24 orë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë