L'OREAL AGE SPECIALIST ANTI-WRINKLE NIGHT 45+ 50ml | KREM MBROJTËS PËR LËKURES

Uni CosmeticsKodi:3600522550167

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ndryshimet që ndodhin në trupin e femrës (hormonal, mosha) bëjnë që lëkura të ndryshojë.

Kujdesi i veçantë është i nevojshëm për të minimizuar efektin e viteve dhe për ta mbajtur lëkurën të freskët për aq kohë sa të jetë e mundur.

Kryesorja është të rivendosni ekuilibrin e saj hidro- dhe lipo.

Për këtë qëllim, laboratorët e L'Oréal kanë krijuar një krem të veçantë ditor me një formulë që ndihmon lëkurën të luftojë efektet e motit dhe mjedisit.

Kremi i ditës përfshin një kompleks vajrash që zvogëlojnë thellësinë e rrudhave dhe e mbajnë lëkurën më të butë dhe të gjallë.

Kremi ka një efekt të trefishtë:

 • trashëson lëkurën dhe rimodelon konturin
 • ushqen dhe jep një ndjenjë rehatie
 • zvogëlon numrin, thellësinë dhe gjatësinë e rrudhave

Pas aplikimit të parë, lëkura duket më e butë. Pas 4 javësh, rrudhat përreth syve, buzëve dhe këmbëve bëhen më të cekët (të zvogëluara me 35%). Kontura e fytyrës rimodelohet, dhe përmirësohet elasticiteti i lëkurës së fytyrës dhe qafës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë