LONDA BLONDING POWDER 2x500g | ZBARDHUES (BLLANZH) I KALTËR

Uni CosmeticsKodi:8005610685281

Çmimi:
€28,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Deri në 7 nivele të toneve me Teknologjinë HydroProtect për të bllokuar lagështinë.

Bllanzh ndriques profesional pa-pluhur.

Ndriqimi i kontrolluar me deri në 7 nivele të toneve për të arritur çfardo rezultate bllanzhi.

Lipide lidhëse me lagështi ndihmojnë në mbrojtjen e flokut nga humbja e lagështisë.

Vazhdueshëria kremoze pas përzierjes për një aplikim të lehtë.

Për të gjitha teknikat e aplikimit, mbi apo jashtë kokës.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë