LOLLIS CREAM CONTOUR 01 | KONTURË E LËNGËT

Zbritje 30%
UNI CosmeticsKodi:8681546103374

Çmimi:
€4,19 €5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Mund ta aplikoni lehtësisht në zonat ku dëshironi të jepni formë ose hije tiparet e fytyrës tuaj. Paleta e kontureve me katër ngjyra ka një teksturë të lehtë dhe kremoze duke theksuar zonat që dëshironi të theksoni dhe duke u dhënë një hije pikave që dëshironi të fshehni. Mund ta aplikoni lehtësisht në zonat ku dëshironi të jepni formë ose hije tiparet e fytyrës tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë