INTESA HAIR SPRAY 300ml | LLAK PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8003510002221

Çmimi:
€1,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Spërkatës për flokë me mbajtje të fortë nga Intesa.

Spërkatës profesional për flokë për mbajtje të qëndrueshme dhe të sigurtë.

Me esktrakte hithrash dhe pententoli, shton shkëlqim natyral tek flokët.

Me vetitë e saja ushqyese, i sjellë flokëve mbrojtje dhe është veçanërisht e përshtatshme për flokë të ndjeshme dhe të topitura.

Spërkatësi për flokë ka përfundim të shkëlqyeshëm për mbajtje shumë të fortë. E aplikueshme në mënyrë univerzale, do t’i përmbushë kërkesat e juaja për përdorim ditor.

Formula teksturuese me hithër i sjellë flokëve strukturë fleksibile dhe siguron kapje të menjëhershme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë