LCN RECOLUTION 2IN1 BOND & SEAL MATT 10ML | BAZË & PËRFUNDUES

Zbritje 46%
Uni CosmeticsKodi:4047816711870

Çmimi:
€9,99 €18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Recolution 2in1 Bond & Seal Matt

Tendenca mat vazhdon! Për modën e tanishme dhe dizajnin e thonjve, verzioni më i shitur i Recolution matt 2in1 Bond & Seal është shtesa e përsosur për asortiment të gel-llaqeve.

Shtoni një shërbim të ri në menynë tuaj për meshkujt! Është e përkryer për njerëzit që duan një pamje të lëmuar pa shkëlqim!

- dy produkte në një për trajtime më të shpejta
- përparësi e çmimeve për një diferencë më të lartë trajtimi
- vetitë shumë të mira lidhëse
- nuk ka zverdhje
- nuk ka zbardhje të një vështrimi të mbuluar të plotë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë