LCN RECOLUTION 2IN1 BOND & SEAL 10ML | BAZË & SHKËLQYES

Zbritje 46%
Uni CosmeticsKodi:4047816683351

Çmimi:
€9,99 €18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

LCN prezanton "Thonjtë e Chrome" të IT-Look.

Pigmente të reja LCN për një efekt ekstravagant në thonjtë tuaj.

Përdorimi:

 • Përgatitja e zakonshme e modelit.
  E rëndësishme: Substrati / modeli duhet të jetë i butë dhe pa pluhur.
 • Aplikoni një gell të ngjyrosur LCN sipas zgjedhjes dhe riparimit tuaj (60 sekonda në pajisjen LED ose 120 sekonda në tubin UV).
 • Aplikoni nënshkruesin e ri të LCN Chrome.
 • Menjëherë lyeni pigmentin me gisht në pallto që nuk përhapet (E rëndësishme: pallto nuk mund të ftohet akoma) dhe fshini etiketën pa garzë.
  Këshillë: Sa më shumë që të përpiqeni ta pastroni, aq më mirë do të ketë efekt.
 • Për një përfundim të përsosur, aplikojeni përsëri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë