LCN MICROBLADING STARTER SET | SET PËR TATU ME FIJE JAPONEZE

Uni CosmeticsKodi:4047816018801

Çmimi:
€249,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me setin e LCN-së Microblading Starter, jo jeni të pajisur mirë për të aplikuar metodën manuale të pigmentimit.

Përbërja: 

 • Brisqe mikroprerëse - 18 copë
 • Brisqe mikroprerëse - 12 copë
 • 5 copë brisqe mikroprerëse - 14 copë
 • 5 copë brisqe laps mikroprerës - 14 copë
 • PMC ngjyrë e zezë
 • PMC ngjyrë fasulje
 • PMC ngjyrë portokalli
 • Balsam për lëkurë
 • Vijëzues i bardhë
 • Laps për vetulla
 • Tas për ngjyrë
 • Mbajtës për ngjyrë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë