LCN CHROME SEALER 10ML | BAZË & PËRFUNDUES PËR KROM

Uni CosmeticsKodi:4047816788995

Çmimi:
€21,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

LCN prezanton IT-Look "Chrome Nails".

Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj.

Udhëzimet hap-pas-hapi për pamjen tuaj:

 1. Përgadisni modelin si zakonisht. Substrati / modeli duhet të jetë i lëmuar dhe pa pluhur.
 2. Aplikoni LCN Color Gel të preferencës suaj dhe trajtojeni (60 sekonda në llambën LED apo 120 sekonda në llambën UV).
 3. Aplikoni LCN Chrome Sealer e re dhe trajtoni thonjt tuaj.
 4. Menjëherë leyni me llak pigmentin dhe pastrojeni pigmentin në mënyrë të duhur. Sa më shumë që e pastroni, aq më shumë do të përfitoj efekt të shkëlqyeshëm.
 5. Për një përfundim të përsosur, ri-mbështjelleni me LCN Chome Sealer.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë