LCN CHROME PIGMENT GLITTER SILVER 2G | PUDËR KROMI ARGJENDI ME SHKËLQIM

Uni CosmeticsKodi:4047816788988

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj.

Përdorimi:

Hapi i I-rë: Përgatitja e zakonshme e thoit

E rëndësishme: Nënshtresa/thoi duhet të jetë i butë dhe pa pluhur

Hapi i II-të: Aplikoni një gell LCN me ngjyrë sipas përzgjedhjes suaj dhe riparimit (60 sekonda në pajisje LED apo 120 sekonda në pajisje Tub UV)

Hapi i III-të: Aplikoni LCN Chrome Sealer

Hapi i IV-të: Menjëherë ngjyroseni pigmentin me gisht në leckën jo-shpërndarëse (E rëndësishme: mbështjellja ende nuk mund të freskohet).

Këshillë: Sa më shumë të fërkoni pigmentin në thon, aq më të shkëlqyer do të ketë efektin.

Hapi i V-të: Për një përfundim të përsosur, aplikoni një shtresë të LCN Chrome Sealer.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë