LCN ALL WEEK LONG POLISH SYSTEM STARTER KIT | SET PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:4047816672133

Çmimi:
€34,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Seti startues përmban të gjitha produktet që ju nevojiten për aplikimin profesional të “All Week Long”.

Përbërja:

- "All Week Long" UV Top Polish, 16 ml;
- "All Week Long" Nail Polish (-25), 16 ml;
- Nail Polish Primer, 16 ml;
- "All Week Long" Remover, 50 ml;
- Polish Laps Korrektor;
- Vaj për thonjë, 16 ml;
- Lima të qelqit;
- Pambuk për thonj, 25 copa

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë