LANCOME LA VIE EST BELLE FLOWERS SET 1x3pcs | PARFUM & KREM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614272114548

Çmimi:
€83,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

"La vie est belle", një shprehje franceze që do të thotë "Jeta është e bukur"; manifestimi i një epoke të re.

Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar.

Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde.

Seti përmban: 

 • La Vie est Belle eau de parfum spray 30 ml
 • La Vie est Belle body lotion 50 ml
 • La Vie est Belle showergel 50 ml

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë