LANCOME LA VIE EST BELLE L'ECLAT EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614271579485

Çmimi:
€62,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni një deklaratë të re të ndjeshme dhe sensuale të nuhatjes, një ode e vërtetë për një feminitet të lulëzuar.

Një buqetë e gjallë me lule, duke kombinuar aroma të freskëta dhe të ndezura të bergamotit dhe mandarinë me aromë të luleve së Iris Pallidës, Jasmine Sambac dhe petal Freesia, të zmadhuar nga Orange Blossom Absolute.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë