LANCOME LA VIE EST BELLE EN ROSE EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614272520868

Çmimi:
€84,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

La vie est belle en Rose një aromë luleje frutore në familjen e La vie est belle. La vie est belle është një shprehje Franceze e cila nënkupton "jeta është e bukur". Ky parfum është kompozuar nga lule zambaku të përzier me bozhur dhe trëndafila, duke shtuar dhe një aromë të fruteve.

Ajo që duhet të dini:

"La vie en rose" është një shprehje Franceze që përkthehet në atë se si jeta shikohet përmes syzeve me ngjyrë roze. La vie est belle En Rose ngjyrosë botën tuaj në ngjyra roze, duke ju ftuar që gjithnjë të kërkoni dhe të zgjedhni anën pozitive të jetës, anën roze të sajë, e cila kultivon lumturi. Kjo aromë shumë ngjyrëshe shpërndan optimizëm me çdo spërkatje, duke ju ofruar atyre që përdorin atë të përjetojnë "la vie en rose" deri në maksimum.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë