LANCOME LA VIE EST BELLE ABSOLU 40ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605533286371

Çmimi:
€94,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Uji i parfumosur i përket një grupi aromat prej druri.

Akordi hapës i manaferrës aromatik dhe dardhë e pjekur zbulon përbërjen. Zemra tingëllon shënime të irisit të livadhit, lulëzimit të freskët të portokallit, trëndafilit terry dhe jasemini kopsht.

Në trenin këmbëngulës me shumë shtresa, ndihet një akord me fasule tonka, pralina delikate dhe kashmiri me ajër.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë