LACOSTE POUR FEMME BODY CREAM 100ml | KREM PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:737052735733

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kremi për trup Lacoste Pour Femme për gratë është një krem i fshehur me notat pluhur dhe drunore të aromave Lacoste Pour Femme. Një strukturë e lëngshme, me të vërtetë e hollë që bashkohet me delikatesë në lëkurë, duke e lënë atë tjetër por të butë. Mënyra ideale për të ringjallur gjurmët e tjera të aromës së freskët orientale, duke nxjerrë notat e gjalla të portokallit, transparenca e trëndafilit dhe eleganca e Patchouli.

Notat kryesore: freesia, mollë, spec.

Notat e mesme: trëndafili, heliotropi, jasemini, hibiskusi dhe vjollca.

Notat bazë: kamoshi, kedri, temjani, druri i sandalit, labdanumi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë